Fit Cake – jedz do woli i niczym się nie przejmuj

Kto nie lubi słodyczy, niechaj wpuści nas do domu i pokaże zawartość swoich skrytek. No co? Chętnych brak? No, może poza tymi, którzy nie lubią się ze słodkościami z powodu zawartego w nich cukru. Z myślą o nich powstał Fit Cake – „cukiernia”, która w swoich wyrobach nie wykorzystuje cukru.

Słodka trucizna
Cukier jest wszędzie i we wszystkim. Producenci żywności sypią go bez opamiętania. W gruncie rzeczy cukier to biała śmierć, która w rok zbiera większe żniwo niż koks Pablo Escobara przez cały jego żywot. Cukier źle wpływa na zęby, ponadto jego nadmiar wywiera negatywny efekt na funkcjonowanie mózgu, powoduje senność i drastyczny spadek naszej zdolności oceny oraz zapamiętywania. Szkodliwe skutki wymieniać można długo.

fit cake

Słodycz, która nie szkodzi
Jak zatem objadać się słodyczami i nie martwić szkodliwym wpływem cukru? Podpowiadamy – zaopatruj się w ciasta i cukierki w Fit Cake w Centrum Handlowym Park przy Św. Rocha 31 lok. 117,118.

fit_cake

Fit Cake do swoich wypieków używa ksylitolu – zamiennika tradycyjnego cukru. Ksylitol jest zwany również cukrem brzozowym. Jest zdecydowanie zdrowszy i o wiele mniej kaloryczny niż tradycyjny cukier. Do tego nie wywołuje próchnicy i świetnie smakuje!

– Nasza misja jest prosta – mówi Ewelina Choińska, założycielka cukierni Fit Cake – Stanowi ją zaspokojenie potrzeb osób aktywnych fizycznie i zdrowo odżywiających się – dodaje.

Wyroby z Fit Cake mogą bez obaw spożywać chorzy na cukrzycę, osób z chorobami tarczycy, insulinoodpornością, alergią/nietolerancją laktozy i glutenu.

Menu bogate aż ślinka cieknie

Lista smakołyków Fit Cake’a jest bardzo długa i różnorodna. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Lokal oferuje zarówno tradycyjne ciasta, jak i nowości kulinarne. Cała galeria zdjęć przepysznych smakołyków, a także informacje o promocjach, są dostępne na oficjalnym fan page Fit Cake ->KLIKNIJ<-.

fit cake

 

Zdjęcia: Łukasz Michalczuk Fotograf

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *