Mistrz stalowych mięśni odwiedzi Białystok

Już w czwartek, 19 kwietnia do naszego miasta zawita jedna z najwybitniejszych figur polskiej kulturystyki – Robert Piotrkowicz. Wielokrotny mistrz Polski, Europy oraz trzykrotny mistrz Świata w kulturystyce spotka się z fanami i osobami zainteresowanymi efektywnym treningiem. Mistrz stalowych mięśni odwiedzi Białystok podczas otwarcia sklepu Świat Supli w nowej lokalizacji, przy ul. Stołecznej 2.

Podczas spotkania w przeniesionym na ul. Stołeczną 2 sklepie Świat Supli, Robert Piotrkowicz będzie udzielał porad treningowych oraz dietetycznych. Każdy, kto chce pracować nad własną formą, może 19 kwietnia wpaść na otwarcie i zamienić kilka słów z mistrzem.

Ci, którzy znają już jego porady z prasy fachowej, zawsze mogą przyjść, aby przybić przysłowiową piątkę i pstryknąć pamiątkową fotkę z championem.  Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do 19:00.

 Mistrz stalowych mięśni odwiedzi Białystok – historia
Robert Piotrkowicz to prawdziwy weteranem polskiej kulturystyki. Sportowiec jest jedynym Polakiem, który posiada kartę zawodowca najbardziej prestiżowej federacji kulturystycznej – IFBB. Lista jego osiągnięć jest imponująca i sięga 1995 roku. Wówczas zdobył tytuł akademickiego mistrza Polski w trójboju siłowym.
Mistrz stalowych mięśni odwiedzi Białystok
Piotrkowicz był też drugim reprezentantem naszego kraju w historii, który wziął udział w prestiżowym konkursie Mr. Olympia, a także jedynym, który reprezentował Polskę na Mr. Olympia więcej niż jeden raz. To jednak tylko wierzchołek góry lodowej działań kulturysty, który odwiedzi Białystok już 19 kwietnia.
Mistrz cały czas aktywnie udziela się w środowisku. Prowadzi również klubu fitness „Body Fan” w podwarszawskich Ząbkach.
Jego wizyta w Białymstoku będzie swoistym zwieńczeniem przeprowadzki sklepu Świat Supli, prowadzonego przez Pawła Lisowskiego – białostockiego kulturystę i trenera personalnego.

W ramach wydarzenia goście będą mogli skorzystać z promocji na wysokie jakościowo suplementy.

Mistrz stalowych mięśni odwiedzi Białystok – bądź na bieżąco

Wizyta Piotrkowicza jest dobrą okazją do zaczerpnięcia porady eksperta zupełnie za darmo. 🙂
Mistrz stalowych mięśni odwiedzi Białystok

Aktualne informacje na temat wydarzenia są dostępne na wydarzeniu w serwisie Facebook:

KLIKNIJ -> Robert Piotrkowicz w Świecie Supli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *