Nienormalny Białystok zlikwidowany przez Facebook!

Nie, to nie żart na Prima Aprilis. Facebook najpierw z niewiadomych przyczyn zablokował nasz profil na 30 dni. Odwołania pozostały bez odpowiedzi. We wtorek, 3 kwietnia otrzymaliśmy wiadomość, że nasza strona została całkowicie usunięta. Decyzja nie została w żaden sposób uzasadniona. Udostępniajcie ten artykuł, aby pomóc odzyskać nam fan page!

Nienormalny Białystok codziennie dostarczał milionom bywalców Facebooka powodów do radości. Zawsze przedstawialiśmy Podlasie w żartobliwy sposób, dystansując się do lokalnych zwyczajów i tradycji. Zasięgi naszych postów można liczyć w milionach, a nasze memy rozlewały się po zamętach Internetu wiralowo.

Kilka dni temu otrzymaliśmy powiadomienie, że nasz profil zostaje zablokowany na okres 30 dni. Facebook w żaden sposób nie uzasadnił swojej decyzji. Nasze odwołania również pozostały bez żadnej odpowiedzi. Kolejnym krokiem Facebook a była całkowita likwidacja strony. Również bez żadnego uzasadnienia.

Chociaż lubimy żartować, zawsze przestrzegamy regulaminu Facebooka. Zdziwiła nas 30-dniowa blokada profilu. Nasze odwołania pozostały bez żadnej odpowiedzi. Facebook nie uzasadnił też w żaden sposób, co jest przyczyną likwidacji strony.

Nienormalny Białystok jest obecny w mediach społecznościowych od kilku lat. Naszą stronę śledziło ponad 100 000 internautów z Polski i zagranicy. To właśnie zespół NB zainicjował pomysł namalowania muralu z Zenkiem Martyniukiem czy nadanie jednej z białostockich ulic imienia Janusza Laskowskiego.

Będziemy walczyli o przywrócenie strony. Nie będzie to łatwe, gdyż Facebook nie ma w Polsce przedstawicielstwa. Ciężko nawet o mail, na który można by wysłać zażalenie.

Na naszą skrzynkę e-mail dostajemy zapytania od fanów oto, co się dzieje z naszą stroną. Na ten moment prosimy o udostępnianie informacji o likwidacji. Historia zna przypadki, kiedy po medialnej burzy na temat niesłusznej likwidacji strony, Facebook przywracał zlikwidowaną stronę.

Kilka miesięcy temu podobny los spotkał fan page portalu Dzień Dobry Białystok. Facebook po rozpowszechnieniu w sieci informacji o absurdalnym zlikwidowaniu profilu, przywrócił stronę.
Wierzymy, że w przypadku Nienormalnego Białegostoku będzie podobnie, dlatego prosimy

UDOSTĘPNIJCIE TEN ARTYKUŁ!

Jedna myśl nt. „Nienormalny Białystok zlikwidowany przez Facebook!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *