Polska jest popierdolonym krajem

Polska jest popier…… krajem

Prezentujemy dziś artykuł wysłany przez naszego fana . Nasza redakcja nie bierze strony ani za ani przeciw. Jak pisaliśmy nie chcemy być ani prawicowymi ani lewicowymi mediami dlatego publikujemy każdą stronę widzenia pod warunkiem, że nie łamie prawa.
Zapraszamy do tej lektury i komentarze czy zgadzacie się czy nie .

Polska jest popier…… krajem

Jakim popier…. krajem jest Polska i ludzie ją zamieszkujący.
Jakiś czas temu niejaki aktor, Tom Hanks zrobił sobie zdjęcie z Fiatem 126p aka maluchem z podpisem „mój następny samochód!”.

Zrobił to oczywiście dla beki, bo samochody tej wielkości nie są znane w USA więc rozmiar malucha wręcz szokuje.

Oczywiście kurwa, jak to Polacy bo zawsze musimy się poniżać i lizać dupska zagranicznym panom, jakiś geniusz wpadł na pomysł że Hanks to tak na serio więc kupmy 126p, wyklepmy i damy Hanksowi!

Więc kupiono, wyklepano i to jak! Zadbano nawet o takie szczegóły jak przyciski w kształcie klawiszy z maszyn do pisania bo Hanks takie zbiera.
No i w końcu w fanfarach przekazano to dzieło polskiej motoryzacji XD

tom hanks maluch polska

Hanksowi który kulturalnie nie odmówił.
Oczywiście nie byle jak – w polskiej ambasadzie z obstawą, tylko salw z armat brakowało. Pięknie pokazaliśmy jakimi jesteśmy lizodupami i jakie gówno produkował nasz już nieistniejący przemysł samochodowy.

Gdyby on chociaż był jakimś fanem tego to byłby miły gest – a on jednego twitta wstawił gdzie bekę sobie robił XDDD i to nawet nie jest przekazane przez prywatną firmę, a ambasadora między innymi czyli reprezentanta państwa!

Polska jest popier…… krajem ?  – lecimy dalej

A inicjatorka tej całej akcji powiedziała Hanksowi że nie wyjdzie z garderoby aż nie przyjedzie do Bielsko Białej czy gdzieś tam gdzie ona mieszka.

No kur…. „PANIE HANKS POSTAW PAN NOGĘ NA POLSZKIEJ ŹJEMI A BENDZIE ZBAWIONA DUSZA MOJA”.

My na arenie międzynarodowej tylko ośmieszać się umiemy i jarać dawno minioną potęgą którą sami zniszczyliśmy.

Husarią będąca pod koniec nieskutecznym pośmiewiskiem na nowoczesnych polach bitew, konstytucją której celem istnienia było ratowanie upadającego kraju, obowiązkowo podkreślając że PIRSZA W EUROPIE DRUGA NA ŚWIECIE. Takie z nas kozaki. Ch.. że parę lat później ten kraj zniknął z mapy tejże Europy XD.

Bez nazwy-2
11nazwy-3
Bez naz2wy-3
Bez 23
Bez nazwysw-3
Bez nazwy-1

Powstaniem też się jaramy, chuj że przegrane, ch.. że przypłacone życiem tysięcy i zniszczeniem Warszawy – patrzcie jacy z nas patrioci. Oczywiście, nie możemy osądzać decyzji o powstaniu po fakcie – ale zapomnijmy o tej porażce do kur.. nędzy.

Zanudzajmy Sienkiewiczem i Mickiewiczem w szkołach bo wielcy poeci, dzięki którym czytelnictwo książek ryje po ziemi bo młodzież uważa że wszystko jest nudne jak to.

To dobra literatura, ale dla dorosłych. Jarajmy się papieżem bo łaskawie Polaka raz na 2000 lat historii kościoła wybrano, nic wielkiego nie zrobił, kościoła w nowy wiek nie wprowadził, ale wiecie, PAPIESZ POLAK SANTO SUBITO, najeb.. już więcej pomników karykatur niż Kim Ir Senowi zrobili w Korei północnej.

A spróbuj coś złego powiedzieć. Papież Polak!!!!!!!!11111 Nawet wyścigu kolarskiego po swojemu nazwać nie umiemy, pomimo dumy z naszego wężowego języka – jest Tour de France? Podepnijmy się i nazwijmy nasz wyścig Tour de Pologne, tacy z nas fhancuzi.

Polska jest popier…… krajem – co więcej ?

Polska jest popier...... krajem

U każdego światowego naukowca, sportowca czy innego celebryty musimy koniecznie szukać polskich korzeni, dziesięć generacji wstecz z nikłym pokrewieństwem żeby udowodnić jacy to jesteśmy świetni.

A wracając do Hanksa, była podobna akcja – Mercedes sprezentował nowiutki model jakiemuś starszemu panu który przez ponad 20 lat jazdy swoim starym mercedesem nabił nim ponad milion kilometrów bez większych napraw i z oryginalnym silnikiem, ten stary Mercedes stoi teraz w muzeum jak symbol trwałości techniki.

Ale widzicie różnicę, co? On dostał w podzięce za zaufanie od firmy – my wepchnęliśmy Hanksowi gówno za twitta i to nie jako firma – jako państwo.

Polska jest popier…… krajem – co wy na to ?

T.Hanks a lot ku….

polska strong

Jedna myśl nt. „Polska jest popier…… krajem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *