radek słodkiewicz w białymstoku

Radek Słodkiewicz w Białymstoku – stań face to face z mistrzem

W najbliższą sobotę, 12 maja Białystok odwiedzi legenda polskiej kulturystyki – Radek Słodkiewicz. Wielokrotnie nagradzany w kraju i zagranicą kulturysta spotka się z fanami w ramach akcji organizowanej przez Pawła Lisowskiego – również utytułowanego kulturystę oraz założyciela białostockiej marki „Świat Supli”.

Radek Słodkiewicz w Białymstoku – poznaj szczegóły

W trakcie spotkania w przeniesionym na ul. Stołeczną 2 sklepie Świat Supli, Radek Słodkiewicz podzieli się zdobytą przez lata wiedzą na temat treningów i budowania kondycji. Każdy, kto chce pracować nad własną formą może w najbliższą sobotę przyjść do siedziby sklepu i porozmawiać z mistrzem, pstryknąć selfie lub wziąć autograf.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do 18:00.

Radek Słodkiewicz w Białymstoku. Znamy plany mistrza

Podczas spotkania w Białymstoku Radek Słodkiewicz chętnie podzieli się zdobytą przez lata wiedzą, gdyż wciąż aktywnie ćwiczy, a także trenuje innych. Obecnie Mistrz prowadzi własną siłownię oraz centrum szkoleniowe.

Radek Słodkiewicz to prawdziwa ikona polskiej kulturystyki. Przez lata był jednym z czołowych zawodników tej dyscypliny; zdobywał prestiżowe wyróżnienia zarówno w kraju, jak i zagranicą. Sportowiec zaczął swoją przygodę z treningiem w bardzo młodym wieku. Jest on jedną z tych postaci, które odpowiadają za dzisiejszy kształt i poziom kulturystyki w Polsce.

Jego wizyta w Białymstoku jest kolejnym spotkaniem z cyklu zapoczątkowanego przez Świat Supli.

Właściciel najpopularniejszego sklepu z suplementami w Stolicy Podlasia, Paweł Lisowski zapraszał do Białegostoku również inne sławy ze świata kulturystyki.

Dzięki jego inicjatywie dotychczas białostoczaninie mogli spotkać się i uzyskać porady takich ekspertów jak Piotr Głuchowski czy Robert Piotrkowicz.
Na uczestników spotkania czekają również zniżki na wybrane suplementy najlepszych marek.

Radek Słodkiewicz w Białymstoku. Wpadnij pogadać

Aktualne informacje na temat wydarzenia są dostępne na wydarzeniu w serwisie Facebook: Kliknij > TUTAJ < 🙂

Podczas spotkania możecie nabyć najwyższej jakości suplementy z oferty  Świat Supli w promocyjnych cenach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *