Takiej zabawy jeszcze nie było. Wyślij list do Mikołaja i wygraj prezent!

Święta za pasem, a więc czas zadbać o prezenty. Dzięki akcji, „Wyślij list do Mikołaja” Twoja pociecha ma szansę znaleźć pod choinką wyjątkową niespodziankę. Wszystko co musi zrobić, aby mieć szansę na wygranie dodatkowego prezentu, to przygotowanie listu do sympatycznego staruszka z Laponii. Technika plastyczna jest dowolna!

Tak nienormalnie pozytywnej akcji w Białymstoku jeszcze nie było. W przedsięwzięcie skierowane do najmłodszych zaangażowało się spore grono białostockich firm. Wszystkich łączy jedna idea – dawanie radości najmłodszym.

Jak wziąć udział w zabawie?

W wyznaczonych punktach organizatorzy zbierają listy do świętego Mikołaja.

Technika wykonania pracy jest dowolna. Następnie autor musi wrzucić ją do jednej z konkursowych skrzynek (listę lokalizacji wrzucamy na końcu).

DO ZGŁOSZENIA NALEŻY DOŁĄCZYĆ „KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ” poprawnie WYPEŁNIONĄ PRZEZ RODZICÓW.

Prace plastyczne przygotowane przez dzieci zostaną podzielone na trzy kategorie wiekowe. Następnie jury konkursowe oceni prace w każdych kategoriach wiekowych biorąc pod uwagę następujące kryteria: zgodność z tematem, atuty literackie (jeśli dotyczy)pomysłowość, estetykę pracy.

Wychodzimy z założenia, że to nie tylko nasza praca, ale też pasja i misja – mówi nam Maciek Grygorczuk, jeden z organizatorów. – Akcja ma też na celu pokazanie, iż firmy z pokrewnych branż mogą ze sobą współpracować w obrębie jednego miasta. – dodaje.

Trzeba przyznać, że pomysł mają konkretny 🙂

Co może wygrać Twoja pociecha

Lista ekstra prezentów jest imponująca! Łączna pula nagród jest wyceniana na 7500 zł!

Są to: karnety do Fitness Clubu Calypso, zajęcia w Studio Tańca danceOFFnia, nauka śpiewu lub gry na instrumencie w Szkole Estradowej im. A. German, vouchery do FAST PARK, vocuhery do Fit Cake, podwójne zaproszenia do kina Helios, rodzinny obiad w restauracji Horyzont, voucher na naukę karate w Chobukan Dojo, voucher na naukę programowania KODOLOGIA, voucher na gry planszowe od firmy Pomysłowa Kredka, voucher na urodziny w Last Tag, voucher na urodziny w Escape Roomie, voucher na semestr zajęć z Robotyki w Misja Robotyka, voucher na rozkręcenie dowolnej imprezy przez Ogarnij Bazę oraz voucher od Strefa Wysokich Lotów.

Wręczenie nagród

Sam konkurs to jedno. Organizatorzy planują równie wydarzenia towarzyszące. Jednym z nich będzieprzygotowywanie listów do Świętego Mikołaja przez dzieci w białostockich kinach Helios, podczas wspólnych poranków. Impreza towarzysząca nagrodzeniu zwycięzców również będzie nielada wydarzeniem. 19 stycznia 2018 zostaną ogłoszone oficjalne wyniki konkursu. Nagrodzenie laureatów będzie miało miejsce podczas dzień później, w sobotę 20 stycznia podczas uroczystej gali, którą urozmaicą pokazy taneczne oraz muzyczne dzieci ze Szkoły Estradowej im. Anny German oraz oraz danceOFFni.

W tych miejscach znajdziecie skrzynki konkursowe. Kolejne niebawem znajdą się również w podlaskich szkołach i przedszkolach.

1. Misja Robotyka (lok. 7, Antoniukowska 54a)
2. Calypso Fitness (Galeria Jurowiecka)
3. Strefa Wysokich Lotów (ul. Generała Andersa 42)
4. Logic Room (ul. Nowogródzka 1, Białystok)
5. Szkoła Estradowa im. Anny German (ul. Marczukowska 6)
6. DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych (ul. Zwycięstwa 8/1/10)
7. Helios Białystok (wszystkie kina)
8. FastPark (Szosa Knyszyńska 21)
9. Pomysłowa kredka (Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6)
10. Restauracja Horyzont (ul. Legionowa 14/16)
11. Fit Cake (CH, Świętego Rocha 31/lok. 117,118)
12. LasTag (ul. Bema 6)

Gdzie znaleźć informacje

Zapraszamy na stronę akcji: http://www.pomocnicymikolaja.edu.pl/
Oraz do śledzenia wydarzenia „Wyślij z nami list do Świętego Mikołaja!” na Facebooku,

Nienormalny Białystok ma zaszczyt być jednym z patronów medialnych wydarzenia. Śledźcie nas, a postaramy się, aby nic Was nie omineło 😉

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *